Pstruzi

Zachytejte si v našich rybnících, kde na vás čekají naši pstruzi duhoví, ale nejen oni...

Putting golf

Putting golf je skvělá aktivita pro celou rodinu, skupinu přátel i pro pořádání firemních turnajů. Čeká vás čas plný zábavy a vzájemného soutěžení.

Lanová dráha

Návštěva lanového centra Vodník je pro děti nezapomenutelný zážitkem. Lanové centrum je určeno dětem věku od 4 do 10 let pod dozorem rodičů.

Mini curling

Jste fandové netradičních sportů? Přijďte si k nám zahrát mini curling, který bude zážitkem pro děti i dospělé.

Sauna

Sauna k relaxu neodmyslitelně patří, obzvláště v zimním období jsou její účinky k nezaplacení. Saunování uvolňuje tělo i mysl a podporuje imunitu. Hosté si mohou vybrat finskou saunu nebo infrasaunu se solným panelem.

Keramická dílna

Dopřejte si aktivní odpočinek a popusťe uzdu fantazii. Namalujte si svůj hrnek, vymodelujte z hlíny vlastní výtvor, naučte se točit na hrnčířském kruhu nebo se připojte k některému z našich kreativních kurz.

Masáže

Uvolněte se a nechte se hýčkat šikovnýma rukama našich profesionálních masérů a masérek. Obzvláště po celodenním výletu po našem krásném okolí uvidíte, jak vám masáž přijde vhod.

Bazén

Hoteloví hosté se mohou těšit na bazén, který potěší nejen otužilce, protože je vyhřátý na příjemných 25 stupňů.

Tělocvična

Přijďte si upustit páru, protáhnout se a zrelaxovat do naší tělocvičny. Poslouží na halové sporty, soukromé lekce nebo za nepříznivého počasí.

Hřiště

Milovníci týmových sportů jistě ocení možnost zahrát si fotbal nebo volejbal. Kromě toho si u nás můžete vyzkoušet kroket nebo discgolf. Vybavení vám rádi zapůjčíme.

Kurzy keramiky

Dopřejte si aktivní odpočinek a popusťe uzdu fantazii. Namalujte si svůj hrnek, vymodelujte z hlíny vlastní výtvor, naučte se točit na hrnčířském kruhu nebo se připojte k některému z našich kreativních kurzů.

Kurzy drátování

Drátování je relax i zábava! Přijeďte si obojí užít do Davidova mlýna! Vyrobte si vlastnoručně krásné dárky, kterými uděláte radost sobě nebo svým blízkým.

Aktivity v okolí

V okolí Davidova mlýna lze podnikat řadu výletů, které jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro partu přátel či páry. Cestovat po okolí můžete nejen autem, ale i pěšky nebo na kole. Připravili jsme pro vás několik rozmanitých tipů.