Sauna

Sauna k relaxu neodmyslitelně patří, obzvláště v zimním období jsou její účinky k nezaplacení. Saunování uvolňuje tělo i mysl a podporuje imunitu. Hosté si mohou vybrat finskou saunu nebo infrasaunu se solným panelem. K odpočinku jsou připraveny lavice nebo lehátka.

Sauna se nachází v druhém patře mlýna, takže hosté ubytovaní v této budově mají možnost vstoupit suchou nohou do wellness části. Župany a hotelové pantofle je možné si za poplatek půjčit na recepci.

Otevírací doba

  • Provozní doba sauny je od 10.00 - 20.00 

Ceník

  • Pronájem celé sauny – 800 Kč / hodina
  • Jedna osoba – 170 Kč / hodina

Kapacita sauny je 8 osob. Děti do 6 let mají vstup zdarma. Vstup do sauny je možný po celou provozní dobu do naplnění její kapacity. Doporučujeme rezervaci sauny již při objednávce pobytu.

Ochlazování

K ochlazování je k dispozici ochlazovací chodník, ochlazovací vědro nebo sprcha. Ochlazovací chodník funguje na jednoduchém principu. V bazénku se dnem, pokrytým oblázky, je 12 °C voda. Procházkou v bazénku se studenou vodou a se příjemně ochladíte, obzvláště když celý cyklus několikrát zopakujete. Hlavním účinkem této procedury je zlepšení prokrvení nohou, celkového metabolismu a krevního oběhu. Oblázky na dně masírují chodidla.