Rezervace ubytování
Datum příjezdu Vyberte datum
Datum odjezdu Vyberte datum

Davidův mlýn

Od jara do pozdního podzimu otevřený hotel v malebném údolí řeky Moravice - 25 km od Opavy. Nabízíme ubytování pro 70 osob v pohodlných pokojích i krásných apartmánech. Areál Davidova mlýna nabízí bohaté množství vyžití od rybaření až po keramickou dílnu. Malebné prostředí Davidova mlýna je tím pravým místem, kam můžete přijet relaxovat, užít si aktivní dovolenou nebo uspořádat společenskou akci.

V náručí přírody

Čistý vzduch, průzračná voda, staleté stromy, četná hnízdiště ptáků, ticho a klid, to vše vyzývá k objevným toulkám. Hned za branami našeho hotelu také vedou cyklostezky a turistické stezky, které vás provedou naším malebným okolím.

Davidův mlýn je ideálním místem pro aktivní dovolenou i odpočinek. V okolí se nachází turisticky významná místa a krajinné památky. Mnoho aktivit však můžete podniknout, aniž byste vystrčili paty z areálu hotelu, nabízíme saunu a masáže, putting golf, dětské lanové centrum, rybaření nebo keramickou dílnu.

Ubytování

Ubytovat se můžete v našich dvou až čtyřlůžkových moderních pokojích nebo v prostorných a stylově vybavených apartmánech s výhledem na rybníky. Všechny pokoje i apartmány jsou vybaveny wifi připojením a televizí. V ceně ubytování jsou i bohaté snídaně formou švédského stolu, velmi oblíbená je možnost dokoupení večeří. Hoteloví hosté také mohou využít nabídku skvělé kávy a domácích moučníků.

Areál je nekuřácký, plně bezbariérový včetně dvou bezbariérových pokojů.

Pobytové balíčky

Připravili jsme pro vás nabídku výhodných pobytových balíčků.

Aktuálně

Zde naleznete ty nejdůležitější novinky z Davidova mlýna. Nezapomeňte nás také sledovat na sociálních sítích, aby vám nic neuniklo.

Adresa
Davidův mlýn, Staré Těchanovice 46, 749 01

Kudy k nám