„Trochu jiná dovolená”

Aktuální teplota:

Ubytování - penzion a apartmány

Ubytování - penzion a apartmány

Zrekonstruovaný Davidův mlýn*** nabízí ubytování pro celkem 70 hostů. K dispozici je 16 dvou až čtyřlůžkových pokojů a 7 luxusních apartmánů pro 4–6 osob.

Check-in první den pobytu je od 15.00 h., není-li stanoveno jinak. Check-out od 10.00 h. posledního dne ubytování, pokud není ubytovací doba předem sjednána jinak.   

Ceník ubytování | Ubytovací řád

Pokoje

Všechny pokoje jsou moderně a stylově zařízeny, mají vlastní sociální zařízení, jsou vybaveny wi-fi připojením, televizí, kontrolovaným vstupem čipovou kartou. Do všech pokojů ve vyšších patrech vede výtah. Dva pokoje jsou pak zcela adaptovány pro pobyt imobilních osob.

Apartmány

Apartmány disponují oproti pokojům navíc vlastním kuchyňským koutem s plným kuchyňským vybavením, telefonem, jídelnou a obývacím prostorem. Apartmány jsou situovány tak, že každý z nich má výhled na rybníky. Do všech apartmánů ve vyšších patrech vede výtah.

Služby pro hosty

Pro všechny ubytované hosty je k dispozici společná úschovna kol, běžeckých i sjezdových lyží, kočárků a podobně, dále dětská herna či klubovna s výhledem na rybníky, vybavená společenskými hrami, knihami, časopisy, určená k zábavě i odpočinku.

Uzavřené kolektivy najdou možnost k pracovním jednáním či rodinným soukromým oslavám v konferenční hale, jejíž součástí je také samostatná kuchyňka určená pro finální přípravu pokrmů. Sál je možno v případě potřeby využít také k sportovním aktivitám.

Ubytovaným hostům slouží v uzavřeném areálu dostatek bezplatných parkovacích ploch v uzavřeném vnitřním dvoře mlýna.

Areál je nekuřácký, plně bezbariérový včetně dvou bezbariérových pokojů.

U nás po dobu pobytu nepotřebujete peníze. Veškerou útratu Vám budeme zaznamenávat na hotelový účet a Vy ji pak uhradíte najednou.

Chráníme přírodní zdroje

Celý areál je energeticky samostatný. Elektrická energie je vyráběna 80 let starou Kaplanovou turbínou poháněnou vodou z náhonu, který se vine celým areálem a slunečními kolektory na střechách, voda je čerpána z více než 30 metrů hlubokého vrtu, teplo je vyráběno tepelnými čerpadly a odpadní vody jsou recyklovány v ekologickém zemním filtru.

Pobytem u nás šetříte přírodní zdroje, které byste spotřebovali ve svých domovech.

Chcete se dozvědět více?

Máte-li zájem o bližší informace k tématu "Ubytování - penzion a apartmány", kontaktujte nás.
Vyplňte prosím pole Váš dotaz a chcete-li od nás obdržet odpověď tak také Email.