„Trochu jiná dovolená”

Aktuální teplota: -3,4 °C

Svatební hostiny, rodinné oslavy

Svatební hostiny, rodinné oslavy

Nabízíme možnost uspořádání svatební hostiny nebo rodinné oslavy v krásném přírodním prostředí Davidova mlýna v naší hotelové restauraci Vážka s kapacitou 70 osob.

Restaurace Vážka je největší místností zrekonstruovaného historického mlýna se zachovaným původním trámovím a stropní konstrukcí. Vybavena je stylovým nábytkem a krbem. S restaurací sousedí venkovní terasa s výhledem na mlýnské rybníky a řeku Moravici.

Pronájem restaurace a dalších prostor

Podle počtu svatebních hostů nebo účastníků rodiných oslav nabízíme několik cenových variant pronájmu restaurace Vážka, dalších prostor a ubytování.

Minimální varianta pronájmu zahrnuje:

  • pronájem restaurace Vážka (kapacita 70 osob)
  • ubytování ve Mlýně pro 26 osob ve čtyř- a šestilůžkových komfortních apartmánech

Páteční termíny: 55 000 Kč

Sobotní termíny: 63 250 Kč

K minimální variantě je možno v případě požadavku zarezervovat další potřebný počet lůžek ve Stodole, na základě individuální kalkulace podle počtu obsazených lůžek.

Maximální varianta pronájmu zahrnuje:

  • pronájem restaurace Vážka
  • uzavření celého areálu Davidova mlýna (mimo restauraci Bar-Grill, lanového centra a rybolovu na rybnících)
  • ubytování ve Mlýně (26 osob) a ve Stodole pro dalších 37 osob ve dvou- a třílůžkových komfortně vybavených pokojích

Páteční termíny: 70 000 Kč

Sobotní termíny: 85 000 Kč

V uvedených částkách je započtena cena ubytování na 1 noc, včetně snídaně pro všechny ubytované účastníky, výzdoba svatební nebo slavnostní tabule a výzdoba restaurace. V průběhu svatební hostiny nebo oslavy je možné využít velkoplošné projekční plátno a dataprojektor. V těchto cenách je zahrnut i celodenní pobyt dětských účastníků v lanovém centru. Mimo sezonu je možno vyjednat slevy. 

Jídlo a nápoje

 Slavnostní hostiny

K cenám pronájmu je nutno připočíst platbu za svatební nebo slavnostní hostinu, jídla a nápoje zkonzumované během pobytu.

Ceny svatebních nebo slavnostních menu se pohybují od 390 Kč/osoba.

Cena jednotlivých menu je závislá na složení a výběru jídel. Menu můžeme sestavit i podle speciálního požadavku objedatele a zpracovat pro něj individuální kalkulaci.

Rauty 

Nabízíme rovněž večeře formou rautu. V rámci rautu je možné zvolit kombinaci teplých a studených pokrmů, nebo jen teplé či pouze studené pokrmy.

Grilování 

Rautovou formu večeře je možné nahradit grilováním různých druhů masa a ryb nebo rožněním selete, jehněte nebo drůbeže na terase u restaurace Vážka.

Cukroví a dorty  

Po dohodě je možno na svatbu nebo oslavu přinést vlastní cukroví a dorty, pro které zajistíme odpovídající způsob podání v průběhu hostiny.

Svatební obřad 

Na základě požadavku budoucích novomanželů je možno zajistit důstojné prostředí pro svatební obřad přímo v areálu Davidova mlýna nebo v blízkém památkově chráněném kostele sv. Petra a Pavla v Kružberku.

Na základě objednávky zajistíme živou hudbu, ohňostroj a případně jiné atrakce spojené s pořádáním svatební hostiny nebo rodinné oslavy.

Vzhledem ke skutečnosti, že v některých ročních obdobích bývá kapacita hotelu naplněna účastníky různých sportovních, firemních a společenských akcí, je nutné se předem informovat o volných termínech pro uspořádání svatební hostiny nebo rodinné oslavy v recepci Davidova mlýna. Tel.: +420 552 308 389, e-mail: recepce@daviduvmlyn.cz.

Chcete se dozvědět více?

Máte-li zájem o bližší informace k tématu "Svatební hostiny, rodinné oslavy", kontaktujte nás.
Vyplňte prosím pole Váš dotaz a chcete-li od nás obdržet odpověď tak také Email.