„Trochu jiná dovolená”

Aktuální teplota:

Svatební hostiny, rodinné oslavy

Svatební hostiny, rodinné oslavy

Nabízíme možnost uspořádání svatební hostiny nebo rodinné oslavy v krásném přírodním prostředí Davidova mlýna v naší hotelové restauraci Vážka s kapacitou 70 osob.

Restaurace Vážka je největší místností zrekonstruovaného historického mlýna se zachovaným původním trámovím a stropní konstrukcí. Vybavena je stylovým nábytkem a krbem. S restaurací sousedí venkovní terasa s výhledem na mlýnské rybníky a řeku Moravici.

Ceny a další detaily

Podle počtu svatebních hostů nebo účastníků rodiných oslav nabízíme několik možností využití prostor našeho areálu a ubytování. Cenové nabídky vytváříme na základě individuálních požadavků. Můžeme Vám nabídnout prostory pro obřad na zahradě u bazénu, noční obřady v keramické dílně či malý obřad v jednom z našich apartmánů.

 Slavnostní hostiny

Hostina může být uskutečněna v restauraci Vážka nebo Barr&Grill, případně v naší venkovní grilšopě.  

Ceny svatebních nebo slavnostních menu se pohybují od 330 Kč/osoba.

Cena jednotlivých menu je závislá na složení a výběru jídel. Menu můžeme sestavit i podle speciálního požadavku objedatele a zpracovat pro něj individuální kalkulaci. Uvaříme pro Vás klasické menu, modernější kuchyni, rauty a připravíme i další občerstvení. 

Grilování 

Pokud jste příznivci této úpravy, můžeme pro Vás grilovat na terase nebo na zahradě u bazénu a grilšopy. Ugrilujeme Vám různé druhy masa, ryb i zeleniny.

Cukroví a dorty  

Po dohodě je možno na svatbu nebo oslavu přinést vlastní cukroví a dorty, pro které zajistíme odpovídající způsob podání v průběhu hostiny.

Svatební obřad 

Na základě požadavku budoucích novomanželů je možno zajistit  prostory pro svatební obřad přímo v areálu Davidova mlýna nebo v blízkém památkově chráněném kostele sv. Petra a Pavla v Kružberku.

Na základě objednávky zajistíme živou hudbu, DJ, ohňostroj a případně jiné atrakce spojené s pořádáním svatební hostiny nebo rodinné oslavy.

Vzhledem ke skutečnosti, že v některých ročních obdobích bývá kapacita hotelu naplněna účastníky různých sportovních, firemních a společenských akcí, je nutné se předem informovat o volných termínech pro uspořádání svatební hostiny nebo rodinné oslavy v recepci Davidova mlýna. Tel.: +420 552 308 389, e-mail: recepce@daviduvmlyn.cz. Těšíme se na Váš kontakt.

Chcete se dozvědět více?

Máte-li zájem o bližší informace k tématu "Svatební hostiny, rodinné oslavy", kontaktujte nás.
Vyplňte prosím pole Váš dotaz a chcete-li od nás obdržet odpověď tak také Email.