„Trochu jiná dovolená”

Aktuální teplota:
  • Úvod
  • Informace o keramické dílně

Obchod s keramikou - o naší dílně

Obchod s keramikou - o naší dílně

Naše dílna je poměrně nová, vznikla v roce 2011, kdy jsme ji zpřístupnili veřejnosti. Jsme potěšeni, že si našla své spokojené zákazníky a že jsme se mohli začít soustředit i na vlastní tvorbu, kterou vám nyní představujeme.

Naše výrobky jsou originální, vyrobené zkušenými profesionály - výtvarníky. Zaměřujeme se hlavně na dekorativní keramiku, kterou vyrábíme ze šamotových hlín v různých odstínech a různou velikostí ostřiva. Zdobíme je velmi nenápadně, prakticky jen jiným odstínem hlíny, příp. sklem nebo burelem. Výsledkem je pevná, kameninu připomínající keramika v přírodním duchu, dobře se hodící do interiéru, ale i exteriéru. Protože je mrazuvzdorná, hodí se zejména do zahrad, na okenní parapety, balkóny a terasy, prostě všude tam, kde ji budete chtít mít venku na očích.

Prohlédnout si výrobky

Rádi bychom, aby vám naše keramika přinesla každodenní potěšení. Stejně jako nám při její tvorbě pro vás. Věřte, že ji vyrábíme s radostí a láskou.

Udělejte radost sobě nebo vašim blízkým, vyberte si z množství nabízených výrobků nebo nás oslovte a vyjádřete své specifické přání. Stanete se tak spolutvůrcem výrobku, který tím získá další rozměr.
Keramika z Davidova mlýna se tak stane milým a jedinečným dárkem!

Chcete se dozvědět více?

Máte-li zájem o bližší informace k tématu "Obchod s keramikou - o naší dílně", kontaktujte nás.
Vyplňte prosím pole Váš dotaz a chcete-li od nás obdržet odpověď tak také Email.