„Trochu jiná dovolená”

Aktuální teplota:

Lanové centrum

Lanové centrum

V lanovém centru Davidův mlýn máme připraveno vyžití pro celou rodinu a na své si přijdou všechny věkové kategorie. Na ty nejodvážnější čeká jedinečný skok volným pádem z dvanáctimetrové věže.

Poté, co zavedete své děti na dětská lana „Vodníkův ráj" a necháte je tam pod dohledem instruktora bezpečně dovádět, můžete se sami pokusit o zdolání „Mlynářské cesty", která je určena dospělým návštěvníků či starším dětem v doprovodu rodičů.

Na začátku programu získáte od vyškoleného instruktora několik úvodních informací a na zkušebních překážkách, ještě pevně spojeni se zemí, se naučíte jistit a bezpečně překonávat jednotlivé úseky, které vás čekají. Následně se již směle můžete vydat do korun stromů. Mlynářova cesta za živobytím byla vždy namáhavá a plná nástrah. U nás budete mít možnost tuto cestu vyzkoušet. Je to výzva - výzva překonat strach, možná i sebe sama. Na konci cesty se poslední překážkou svezete na ostrov uprostřed rybníka a pak už si budete jen užívat ten krásný pocit lehce unaveného těla a radosti z neopakovatelných zážitků.

Není ostuda zaváhat či si před některou překážkou odpočinout nebo chvíli váhat. Ostuda je to nezkusit. Nespěchejte, užijte si pohyb mezi stromy, dbejte v každé chvíli na svou bezpečnost a my vám garantujeme silný zážitek, pro který se budete rádi vracet. Počítejte, že vám pobyt v korunách zabere 1 – 1,5 hodiny, a pokud byste toho neměli dost, je tady pro vás připraven unikátní skok.

Lanové centrum - Mlynářův skok

Mlynářův skok je součástí našeho lanového parku, ale můžete ho vyzkoušet i jako samostatnou překážku. Není fyzicky náročná, ale při jejím zdolávání zažijete neuvěřitelný adrenalinový pocit. Je to hlavně překážka mezi vaším tělem a myslí a my musíme překvapivě konstatovat, že tu zatím lépe zvládají ženy a dívky. Kam se poděli všichni silní a stateční mlynáři?

Nachytat ryby si můžete před výpravou do korun stromů, ale na pivo běžte až poté, protože alkohol za volant a do výšek rozhodně nepatří.

Lanový park Davidův mlýn je členem sítě lanových center PROUD. Tato lanová centra používají jen certifikované jisticí pomůcky, jsou vystavěna dle norem EU a také provádějí zaškolení svých instruktorů, kteří vám budou nápomocni radou a v případě potřeby i záchranou. Neboť vězte, že naším prvotním zájmem je nejen adrenalinový zážitek, ale hlavně vaše bezpečnost.

Vyzkoušejte naše lanové překážky


Vodníkův ráj

Vodníkův ráj

Cesta Vodníkův ráj se skládá ze sedmi dětských lanových překážek, které jsou za sebou řazeny tak, že tvoří dráhu. Bezpečnost účastníků je…

Mlynářská cesta

Mlynářská cesta

Trasa Mlynářská cesta se skládá z jedenácti vysokých lanových překážek, které jsou za sebou řazeny tak, že tvoří dráhu na jejichž konci je…

Mlynářův skok

Mlynářův skok

Mlynářův skok je na Moravě jedinečná adrenalinová aktivita pro odvážné. Skáče se z plošinky ve výšce 12 m. Účastník oblečen v úvazku je…


Ceník

Vodníkův ráj
Celodenní vstup pro 1 dítě 120 Kč/den/1 dítě
Vstup od 15:00 pro 1 dítě 80 Kč/od 15:00 /dítě
Celodenní vstup pro 2 děti 200 Kč/den/2 děti
Skupina nad 20 osob individuální cena
Mlynářská cesta
1 osoba 200 Kč/kruh
2 osoby 380 Kč/okruh

Skupina nad 20 osob

individuální cena 

Mlynářův skok
1 skok 120 Kč/osoba

2 skoky 

4 skoky

200 Kč

380 Kč

Happy Hour 10:00 - 11:00 

Skupina nad 20 osob Happy Hour 10 - 11 h. 

80 Kč/osoba

individuálnícena 

Rodinný trojboj
Vodníkův ráj + Mlynářská cesta + Mlynářův skok 350 Kč
Double
Mlynářská cesta + Mlynářův skok 250 Kč
 
   
   
Všechny ceny jsou včetně DPH

Otevírací doba

duben - červen

sobota, neděle,       svátky

10.00 - 17.00

pondělí 

úterý - pátek 

zavřeno

na objednávku 

září - říjen 

sobota, neděle, svátky

10.00 - 17.00

pondělí 

úterý - pátek 

      zavřeno

na objednávku 

červenec a srpen

pondělí - neděle, svátky

10.00–19.00

listopad–březen
pondělí - neděle        zavřeno

Chcete se dozvědět více?

Máte-li zájem o bližší informace k tématu "Lanové centrum", kontaktujte nás.
Vyplňte prosím pole Váš dotaz a chcete-li od nás obdržet odpověď tak také Email.