„Trochu jiná dovolená”

Aktuální teplota:

Klub malých mlynářů v Davidově mlýně

Klub malých mlynářů v Davidově mlýně

Ubytovaným rodinám s dětmi nabízíme možnost zařadit jejich ratolesti do Klubu malých mlynářů. Čeká zde na ně pestrý program plný zábavných aktivit.

Klub je určen pro děti ve věku 4–13 let a vedou jej instruktorky s pedagogickým vzděláním a se zkušenostmi s prací s dětmi. Naše skvělé animátorky se už na vás těší!

Rodiče tak budou na chvíli osvobozeni od rodičovských povinností a budou mít možnost svůj volný čas a odpočinek strávit dle vlastních představ.

Jak děti do klubu přihlásit?

Mlynářky

Svůj zájem o tuto službu nahlaste, prosím, na recepci nejméně jeden den předem. Při objednávce této služby kratší než 24 h. vám nemůžeme garantovat její zajištění. Rodiče předají své děti vedoucí KMM ve stanovené dny v 10.00 na recepci, kde dostanou další informace o průběhu dne. Po skončení programu lektorka odevzdá děti rodičům opět na recepci. Rodiče se mohou rozhodnout, zda dítě do KMM umístí pouze na dopolední nebo odpolední část programu, nebo na celý den.

Veškeré pomůcky a potřeby k jednotlivým činnostem zajišťuje ubytovací zařízení Davidův mlýn.

Výměna nebo změna programů způsobená počasím a interními okolnostmi vyhrazena.

Děti můžete přihlásit na libovolný den, libovolný program dle zájmu. V případě nevhodného chování lze dítě po domluvě vrátit zpět bez náhrady.

Víkendový mimoprázdninový program

V mimoprázdninovém období, od září do června, je Klub malých mlynářů pro děti ubytovaných hostů zpoplatněn, a je k dispozici každý víkend, a to v sobotu dopoledne i odpoledne, a v neděli jen dopoledne. Umístění dětí hostů do Klubu malých mlynářů je zdarma v případě, že je program již zahrnut do ceny zakoupeného pobytového balíčku.

Prázdninový program „Indiánské léto“

Letní prázdninový program Klubu malých mlynářů v období červenec a srpen je dětem ubytovaných hostů k dispozici zdarma ve dnech pondělí, úterý, středa a čtvrtek v dvouhodinových dopoledních i odpoledních programovných blocích.

Detail prázdninového programu „Indiánské léto“.

Cena

Pro pobyt „Prázdninová dovolená s dětmi zdarma" a hosty ubytované v červenci a srpnu je účast dětí v klubu zdarma.
Pro hotelové hosty ubytované o víkendech mimo pobytové balíčky v období leden - červen 2016 a září - prosinec 2016 činí jeden den pobytu v klubu 400 Kč/dítě (bez stravy a ubytování) - dopolední 200 Kč, odpolední 200 Kč. Při počtu přihlášených dětí 3 a více 200 Kč/den/dítě.