„Trochu jiná dovolená”

Aktuální teplota:

Aktivity v areálu

Vodníkova a Mlynářská cesta v lanovém centru

Lanové centrum

Vodníkovu cestu tvoří 7 dětských lanových překážek inspirovaných životem zvířátek (Hadí tramvaj, pavučiny, kapříkova dráha, veverčí doupě, žabí bažinka, kachní stopy a bobří nory). Tato lanová atrakce je určena dětem od 3 let, při nižším věku dětí je vstup možný pouze po dobodě s instrukotrem.

Starší děti od 10 let mohou vyzkoušet Mlynářskou cestu, která je zakončena lanovkou s adrenalinovým dojezdem na ostrov uprostřed velkého rybníka. Mladistvé do 18 let musí doprovázet dospělá osoba.

Keramická dílna

Keramická dílna

Naše dílna je rájem dětské tvořivosti. Keramická hlína je tvárná a děti dotek s hlínou milují. Z hlíny si mohou pod vedením zkušených lektorek modelovat už děti od 3 let, starší si už vyzkouší glazování barvítky nebo glazurami na předtočené výrobky a ti nejšikovnější zvládnout i první kroky při točení na hrnčířském kruhu. Návštěvu keramické dílny vřele doporučujeme také školním kolektivům, je však nutná předchozí objednávka. Pro dospělé i děti organizujeme keramické kurzy.

Mlýnská farma

Mlýnská farma

Z technických důvodů je tento prostor dočasně uzavřen.

 

Piknik v přírodě

Piknik v přírodě

Co by mohlo rodinu spojit lépe, než příjemný a nenáročný výlet s piknikovým košem do přírody? S sebou vám kromě ovoce, bagetek a Rychlých špuntů přibalíme deku na sezení nebo ležení a mapku nejkrásnějších míst pro piknik v okolí.