„Trochu jiná dovolená”

Aktuální teplota:

Návštěvní kniha

Vážení návštěvníci, naším hlavním cílem je především spokojený zákazník, čehož lze dosáhnout jen kvalitními službami a jejich neustálým zlepšováním. Váš vzkaz v návštěvní knize bude pro nás cenným podnětem.

Veškeré nevhodné a vulgární příspěvky, včetně příspěvků s reklamními účely a nabídkami jiných společností budou odstraněny!

Nová zpráva
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Davidův mlýn 31. červenec 2017, 19:39:50
Dobrý den Lucie, děkujeme za Vaši návštěvu u nás a jsme rádi,že Vám výlet vyšel i po gastronomické stránce. Pochvalu do kuchyně i personálu jsme předali a věřím, že se nám bude dařit i nadále vycházet hostům vstříc tak jako se to povedlo u Vás. Pěkný zbytek léta. Davidův mlýn.
Lucie M. 31. červenec 2017, 19:26:55
Dobrý den, už dlouhá léta jezdíme kolem Vašeho areálu, a teprve až tuto sobotu jsme se zde zastavili ochutnat zdejší kuchyni. Musím přiznat, že po některých ohlasech jsme se trochu obávali kvality jídla i obsluhy. Nakonec jsme se najedli ve venkovní restauraci Bar a Grill (omlouvám se, pokud název není správný). Na doporučení sice mladé, ale velmi příjemné,ochotné a profesionální slečny servírky jsme si s přítelem objednali pstruha na medu s koprem a pstruha na česneku. Stejně jako nám velmi dobře poradila velmi chutné pstruhy, které jsme ještě navíc v plné restauraci dostali na stůl opravdu rychle, stejně tak doporučila i výborné pivo Mlynář, které nás také uchvátilo. Moc Vám tedy děkujeme za příjemný oběd. Vaše jídlo bylo výborné a stejně tak i Vaše obsluha, minimálně tedy "naše" slečna servírka. Všem doporučíme a rádi se k Vám brzy vrátíme!
Davidův mlýn 10. červenec 2017, 13:12:34
Dobrý den pane Kroupo, díky za Váš podnět i návštěvu našeho areálu. Sobota byla určitě vzhledem k mimořádné události výjimečně hektická a přesně jak píšete zasahovali zde tři hasičské sbory k likvidaci hořící plynové bomby. Jsme rádi , že vše dobře dopadlo a nikdo z návštěvníků nebyl zraněn a ani škody nejsou příliš veliké a ihned byl plně obnoven náš provoz. Nicméně o nemožnosti opustit náš areál nám není nic známo a nevíme v jaké souvislosti o tom píšete a co konkrétně Vám takovouto nemožnost od nás odjet způsobilo. I přes to, že se Vám u nás nelíbilo ,na rozdíl od drtivé většiny ostatních návštěvníků, děkujeme za Vaší návštěvu. Pěkné léto. Davidův mlýn
Petr Kroupa 10. červenec 2017, 11:58:44
Dobrý den, v sobotu jsme s rodinou poprvé navštívili "Davidův Mlýn" a musím říci, že takový chaos jsem dlouho v žádné restauraci ani okolních aktivitách nezažil, nutně podoktnout, že tomu řádně přispívala zdejší obsluha, svatba, která v restauraci byla a také problém s plynovou bombou na grilu, kdy zde byly poslány 3 hasičské sbory a nemožnost opustit areál. Celý tento areál nejen mě vybízel k tomu, že jsem si připadal jako v Jiříkovo vidění a maximalizace zisků pro pana majitele za vším co zde nabízí. Na vyhlášenost dané lokalizace jsme se těšili, ale bohužel realita byla jiná a jsem si jist, že zde dlouho nepojedeme, jestli vůbec.
Davidův mlýn 8. červen 2017, 17:36:31
Dobrý den Petře, díky za Vaší návštěvu i vzkaz a částečnou pochvalu. Nicméně neuvádíte datum či restauraci ,v které se Vám ta záměna přihodila a okolnost,kterou popisujete je také značně absurdní. Nepodařilo se zjistit konkrétní osobu, jenž popisujete. Ani nevím zda byla sjednána náprava či to bylo pivo čepované či lahvové, nicméně se jménem Davidova mlýna omlouvám za toto nedopatření se záměnou piva . pokud by jste specifikoval datum pokusíme se zjistit i zda nedošlo k indispozici personálu, kterou uvádíte,ale která se nám zdá vysoce nepravděpodobná..
Petr M. 6. červen 2017, 21:20:04
Restaurace super, i když jsme seděli venku, prostředí krása, jídlo výborné, i když lehce přesolené, ale každý má jiný vkus, což beru, nebylo to nic hrozného. Každopádně, hotel vašich kvalit by měl mít i kvalitní obsluhu, což nemůžu pochválit, vzhledem k tomu, že mě obsluhovala neučesaná dáma, která byla pod vlivem alkoholu, nevím zda byla zmatená, či tak opilá, ale místo nealka piva jsem dostal Alkoholické!!! Což je pro mě, jako řidiče naprosto nepřípustné.
Davidův mlýn 10. květen 2017, 11:24:18
Dobrý den Jožo, Vám i Vašim kamarádům díky za návštěvu a ještě větší dík za pochvalu ,a že jste nelenil a podělil se s Vaší spokojeností na našich stránkách. Personál Vás zdraví a budeme se těšit na Vaší další návštěvu. Davidův mlýn
Jožo 10. květen 2017, 08:11:12
super obsluha u vás v reštaurácii. Tak výborné pstruhy sme dlho nemali. Ďakujem slečne za celú našu skupinku.
Výdělek na internetu - Peníze zdarma a bez podvodu! 24. duben 2017, 02:16:54
Dobrý den, nabízíme přivýdělek pro všechny kteří si na internetu chtějí přivydělat peníze, zcela bez rizika a investic. Na naších webových stránkách máme vše přehledně vysvětleno a ke všemu máme návody, pokud něčemu nebudete rozumět, můžete využít online chatu na kterém jsme po většinu dne. Na našem webu naleznete ty nejlepší klikačky, emailovky, ankety a dotazníky, loterie zdarma, bitcoiny, investiční fondy a ověřené hazardní hry. Na vzdělání a věku nezáleží, tak samo jako na jazykových znalostech taktéž nezáleží. Podívejte se a začnětě vydělávat už dnes http://www.vydelejnainternetu.cz
Davidův mlýn 20. březen 2017, 15:21:25
Dobrý den Julie, mnohokrát díky za Vaší pochvalu, kterou jsme vyřídili do kuchyně i do restaurace obsluhujícím děvčatům a ještě více díky za vaší návštěvu mlýna. Stihli jste to v poslední zimní den neb dnes 20.3.nastává rovnodennost, takže pokud se Vám u nás líbilo rádi Vás uvítáme i na jaře či v létě.
Julie 19. březen 2017, 22:13:02
Dobrý den, dnes jsme navštívili Vaši restauraci Vážka, ačkoliv jsme neměli rezervaci, slečna nám vyšla vstříc a usadila nás k ostatním návštěvníkům. Opravdu klobouk dolů, restaurace byla plná a vše s přehledem stíhaly. Jídlo výborné, Vaši pstruzi nás ohromili, rádi se zde vrátíme.
Davidův mlýn 21. leden 2017, 16:22:27
Dobrý den paní Iveto, děkujeme za vaší návštěvu a ještě více za Vaší pochvalu i to, že jste se o ní zmínila veřejně. Vaše spokojenost nás těší a doufáme, že se u nás opět ukážete. Díky
Iveta Klokočníková 21. leden 2017, 13:41:56
Dne 20.1.2017 jsme navštívili s manželem Davidův mlýn a objednali jsme si ,,kuřecí stejk na bylinkách s grilovanou zeleninou "s hranolkami a manžel šťouchané brambory......musím pochválit opravdu výborné a to jsme ani dlouho nečekali. Určitě zas přijedeme.
Davidův mlýn 1. leden 2016, 12:01:24
Dobrý den Tomáši, díky za Váš pobyt a jsem, že se nám podařilo Vás na konci roku hostit dle Vašich představ. Přeji Vám i Vaší rodině a blízkým pěkný Nový rok a užijte si zimy. Děkujeme
Tomáš 31. prosinec 2016, 13:27:10
VŠE napraveno
Davidův mlýn 29. prosinec 2016, 18:18:28
Dobrý den Tomáši, velmi rád se s Vámi o Vámi vnímaných nedostatcích osobně pobavím. Jestliže u nás bydlíte a dokonce jsme se dnes osobně setkali, a neměl jste jedinou připomínku, bude mnohem efektivnější se o problému pobavit osobně a pokusit se něco z toho co je v našich silách, a sníh a jeho kvalita to určitě není, vyřešit k Vaší spokojenosti. Tím Vám neupírám právo psát na náš web,ale je to zvláštní postup, když u nás bydlíte a můžeme věci řešit na recepci či osobně a navíc si třeba stěžujete na akci,která proběhne až zítra a už jste s ní nespokojen........ Nezastihl jsme Vás na pokoji 103, tak doufám,že se mi to podaří dnes u večeře nebo mi kdykoli volejte: Pěkné svátky. David Kostruh-majitel tel.: 602531884
Tomas 29. prosinec 2016, 15:54:57
Dobry den,jsme u vas ubytovani na Silvestrovsky pobyt,ktery jiz 2.den absolutne neodpovida zaplacene nabidce,kterou inzerujete na svych strankach. Jsme velmi nespokojeni napr. zima na pokoji,osprchujete se pouze studenou vodou,venkovni vyhrivany bazen negunguje,"nejlepsi lyzovani pro deti" nevyhovujici-na krustu ledu si nestoupne ani dospely;restaurace-spise podprumerna-domaci tvarohove knedle=polotovar,studene vam prinesou na taliri.Snaha o kompenzaci nebo zmirneni naseho zklamani z pobytu zatim v nedohlednu.Slibeny silvestr na necisto pro deti,ktery mel probihat cely den 30.12.2o16 se najednou smrskl na 2 hod.s klaunem odpoledne.Celkove predrazene a cena neodpovida kvalite.Jsme moc zvedavi cim nas tady prekvapi zpo zbytek pobytu.Skrine na pokojich jednoznacne chybi!!!.
Davidův mlýn 30. říjen 2016, 15:34:13
Dobrý den pane Králi, dnes pozitivně epidemie pochval a dobrých zpráv. Děkujeme za Váš pobyt a jsme rádi,že se Vám u nás líbilo. Budeme se těšit na Vaší opakovanou návštěvu a přejí Vám i celé vaší "Apalucha" skupině pěkný zbytek podzimu a můžete přijet na přes rok vyzkoušet naše lyžařské zázemí. David Kostruh
Robert Král 30. říjen 2016, 13:52:16
Dobrý den, byli jsme u tento víkend Vás s kamarády a dětmi - jak jsem Vám napsal do recenze na FCB - tak se mají dělat služby :) Byli jsme spokojeni, díky možnostem vyžití se nikdo ty 4 dny ani na chvilku nenudil, personál příjemný, jídlo fajn. Děkujeme - přijedeme zase - budu Vás chválit
Davidův mlýn 30. říjen 2016, 12:51:19
Dobrý den pane Horníčku, děkujeme za Váš pobyt u nás a velmi nás těší i vyjádření pochvaly. Předám všem zaměstnancům, kteří mají hlavní zásluhu na spokojenosti jež jste vyjádřil. Pěkný podzim. David Kostruh.