„Trochu jiná dovolená”

Aktuální teplota:

Návštěvní kniha

Vážení návštěvníci, naším hlavním cílem je především spokojený zákazník, čehož lze dosáhnout jen kvalitními službami a jejich neustálým zlepšováním. Váš vzkaz v návštěvní knize bude pro nás cenným podnětem.

Veškeré nevhodné a vulgární příspěvky, včetně příspěvků s reklamními účely a nabídkami jiných společností budou odstraněny!

Nová zpráva
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Petr Vanek 13. prosinec 2018, 16:29:22
Minizoo bude nekdy v provozu? Nebo je zrusene uplne? Diky
Jaroslav 18. listopad 2018, 15:37:40
Bohužel musím souhlasit s panem Romanem,navíc neuvěřitelně špatná obsluha v restauraci Vážka,jestli je na vině změna majitele,tak je to velká škoda.
Roman 17. listopad 2018, 10:15:29
Již několik let, mnohokrát do roka, navštěvuji váš areál za účelem lovu ryb. Tuto sezonu jsem jen nevěřícně koukal na hospodaření kolem rybníků. Dnešní výlov byla tečka za tím vším. Prosím vás, kdo to má na starost? Nějaký kuchař co zná rybu jen z pánve?
Jana 16. říjen 2018, 22:42:04
Dnes jsme již po několikáte navšítivili Váš areál a nezklamali jsme se. Obsluha super, jídlo super, všechno super. Rádi se znovu vrátíme.
Zoochov 10. červenec 2018, 18:09:57
Vazena pani Ozuchova, urcite s vami nemohu souhlasit, ze by o lamu nebylo postarano. Ma travu, seno i vodu. Pokud neni voda v kadi nebo je zaspinena, ma lama k dispozici nahon v kterem protekaji kubiky vody. Ovsem za pravdu davam, ze vybeh neni pekny na pohled. I to je jeden z duvodu, proc jsme zviratka z mlyna odstehovali. Verime, ze se s majitelem mlyna domluvime na celkove rekonstrukci. S pozdravem zoochov. Cz
Irena Ožuchová 9. červenec 2018, 12:40:43
Zhruba po 2 letech jsme k Vám opět zavítali v neděli na oběd, ale musím říct, že dlouho tuto návštěvu nezopakujeme. Oproti minulým návštěvám jsme byli nespokojeni s jídlem. Co mě ale udivilo, ubohost té Vaši minizoo, kde vlastně už přebývá jedna jediná lama, žádné jiné zvíře vidět nebylo, v dost tristních podmínkách, výběh hrozný a i když jsou lamy poměrně velmi dobře přizpůsobené k omezenému příjmu vody, nemělo by docházet k jejich omezování v příjmu vody, o čemž ta trocha zelené vody v onom plastovém korytě jistě nesvědčí. Možná by bylo dobré, kdyby jste lamě věnovali stejnou péči jakou věnujete golfovému hřišti.
Eva Rýparová 9. červenec 2018, 10:57:22
Dobrý den,byli jsme u vás v neděli s celou rodinou na oběd. Bohužel nadšení jsme neodcházeli. Na jídlo jsme čekali hodinu a výsledek byl hrozný. Pstruh nebyl nijak ochucený,málo opečený,skoro syrový, a panenka byla také tuhá. Na ty ceny jídlo hrozné. Je mi to líto,ale dlouho k vám teď nezavítáme. S pozdravem
Davidův mlýn 16. duben 2018, 14:09:37
Dobrý den, paní Usvaldová. Děkujeme Vám za Vaše hodnocení našeho areálu a jsme rádi, že jste si u nás pochutnali. Na odstranění drobných nedostatků restaurace Bar&Grill intenzivně pracujeme a budeme rádi, když se v budoucnu přesvědčíte, že je vše v pořádku. Pěkný den.
Marie Usvaldová 10. duben 2018, 14:19:16
Dobrý den, v neděli jsme s dětmi byli u Vás v Davidově mlýně, nádherné prostředí, krásné rybníky i budovy. Milý a ochotný personál v restauraci a moc dobré jídlo. Jen v hospůdce Gril to s obsluhou trochu skřípalo, po výborném obědě v restauraci, nám Gril malinko zkazil dojem. Chtěli jsme s dětmi posedět u lanového centra a tak jsme si raději chodili pro občerstvení sami do restaurace, kde jsme dostali hned vše s úsměvem a děti zmrzlinu :).
Davidův mlýn 1. únor 2018, 19:17:21
Dobrý den pane Vávro, restaurace Vážka je otevřena celoročně, krom pondělí. Děkujeme a budeme se těšit na Vaši návštěvu. pokud by jste chtěl konkrétnější dotaz kontaktujte prosím naší recepci telefonicky či mailem. Pěkný den
Karel Vávra 1. únor 2018, 18:36:10
Dobrý den, restaurace je v provozu i přes zimní sezonu? Děkuji za odpověd.
Davidův mlýn 24. leden 2018, 07:18:07
Dobrý den pane Hanuši, díky za dotaz, ale asi rychleji a efektivneji by jste se to dozvěděl telefonátem na recepci. Nevim odkud jste, když vám tam tak nasněžilo,ale na mlýně je sice bílo nicméně to o vikendu neumožnilo spustit lyžařský vlek. Díky mrazu a zasněžováni to snad půjde tento víkend. Děkujeme
Jan Hanuš 23. leden 2018, 21:16:26
Proč o vikendu v neděli-když je konečně nasněženo nemáte vlek v provozu?! Nechapu..
Davidův mlýn 1. říjen 2017, 22:01:04
Dobrý den Cyrile, dnes se roztrhl pytel s pochvalami,což neomrzí a děkujeme za pochvalu, kterou vyřídíme naší obsluze i Vaší návštěvu u nás na mlýně. Díky, pěkný podzim a pokud nás navštívíte opět do konce března máme Řízkománii s možnostmi výhry Vaší útraty.
Cyril Novotný 1. říjen 2017, 21:22:11
Dobrý den, v pátek jsme navštívili vaší restauraci Vážka. Opravdu jsme se báli po tom, co jsme se dočetli v recenzích. I přez viditelný nedostatek personálu jsme byli obslouzeni bez jakéhokoliv zdržení, problému či nejasnosti. Slečna byla velmi usměvavá a ochotná. Bez jakéhokoliv problému obsloužila našeho kamaráda v angličtině, a ani jsme se nemuseli angažovat my, jak je to všude jinde. Pějeme na Vás chválu a brzy se vrátíme. Děkujeme
Davidův mlýn 1. říjen 2017, 19:56:26
Dobrý den Pavle, díky za Vaší návštěvu u nás i pochvalnou recenzi na naše služby i jídlo. Budeme se snažit Vás potěšit i při Vašich dalších návštěvách. Pěkné Babí léto Vám i Vašim blízkým z Davidova mlýna.
Pavel Azur 1. říjen 2017, 08:15:16
Dobrý den, včera jsme s rodinou podnikli oběd v Davidovem mlyne. Vzhledem k úrovni gastronomie i ve vzdálenější okolí jsem neměl žádné očekávání. Navíc po přečtení pár recenzi jsem se možná i trochu obával. Teď už vím že obavy byly zbytečné. Kuchyně naprosto bezchybná (v poměru cena-výkon), obsluha všímava, ochotná, usměvavá. Okolí úžasné. Přeji Vám hodně spokojených hostů... Mě včerejší kroky k Vám nebyly poslední a těším se na další návštěvu.
Davidův mlýn 5. září 2017, 19:26:50
Dobrý den Otto, díky za pochvalu,i když s drobným zpožděním, ale i tak potěší a určitě Vás rádi na mlýně zase uvítáme pokud se rozhodnete strávit část léta u nás na mlýně. Davidův mlýn
Otto Pokorný s městyse Litultovice u Opavy. 5. září 2017, 15:19:09
Letos jsem po prvé absolvoval letní táborovou dovolenou se združením Eliška-Rotary Opava začátkém měsíce července tohoto roku.Byl jsem skutečně velice moc přímo jenom spokojení.Skutečně to vřelé jenom moc doporučují stravít několik dní takovou skvélou letní dovolenou.
Davidův mlýn 28. srpen 2017, 14:31:11
Dobrý den Petro, předem díky za Vaše opakované návštěvy a slova chvály na náš areál. Nedostatky ,které vypichujete bych odsouhlasil , tam opravdu někdy bojujeme s nedostatkem kvalifikovaného personálu. Co se kuchyně týče je to jistě Vaše svaté právo na subjektivní hodnocení,ale podprůměrnou bych jí určitě nenazval, pokud ovšem nesrovnáváte s restauracemi jiné cenové kategorie. Písek je v pískovišti jeden rok a díky za Váš zákaznický náhled - na jaře ho vyměníme za nový a budeme se těšit na Vaší další návštěvy u nás. Věřím,že i u Vás převládají kladné dojmy nad těmi drobnými nedokonalostmi . Díky-krásný zbytek léta.