„Trochu jiná dovolená”

Aktuální teplota:

Návštěvní kniha

Vážení návštěvníci, naším hlavním cílem je především spokojený zákazník, čehož lze dosáhnout jen kvalitními službami a jejich neustálým zlepšováním. Váš vzkaz v návštěvní knize bude pro nás cenným podnětem.

Veškeré nevhodné a vulgární příspěvky, včetně příspěvků s reklamními účely a nabídkami jiných společností budou odstraněny!

Nová zpráva
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Davidův mlýn 16. duben 2018, 14:09:37
Dobrý den, paní Usvaldová. Děkujeme Vám za Vaše hodnocení našeho areálu a jsme rádi, že jste si u nás pochutnali. Na odstranění drobných nedostatků restaurace Bar&Grill intenzivně pracujeme a budeme rádi, když se v budoucnu přesvědčíte, že je vše v pořádku. Pěkný den.
Marie Usvaldová 10. duben 2018, 14:19:16
Dobrý den, v neděli jsme s dětmi byli u Vás v Davidově mlýně, nádherné prostředí, krásné rybníky i budovy. Milý a ochotný personál v restauraci a moc dobré jídlo. Jen v hospůdce Gril to s obsluhou trochu skřípalo, po výborném obědě v restauraci, nám Gril malinko zkazil dojem. Chtěli jsme s dětmi posedět u lanového centra a tak jsme si raději chodili pro občerstvení sami do restaurace, kde jsme dostali hned vše s úsměvem a děti zmrzlinu :).
Davidův mlýn 1. únor 2018, 19:17:21
Dobrý den pane Vávro, restaurace Vážka je otevřena celoročně, krom pondělí. Děkujeme a budeme se těšit na Vaši návštěvu. pokud by jste chtěl konkrétnější dotaz kontaktujte prosím naší recepci telefonicky či mailem. Pěkný den
Karel Vávra 1. únor 2018, 18:36:10
Dobrý den, restaurace je v provozu i přes zimní sezonu? Děkuji za odpověd.
Davidův mlýn 24. leden 2018, 07:18:07
Dobrý den pane Hanuši, díky za dotaz, ale asi rychleji a efektivneji by jste se to dozvěděl telefonátem na recepci. Nevim odkud jste, když vám tam tak nasněžilo,ale na mlýně je sice bílo nicméně to o vikendu neumožnilo spustit lyžařský vlek. Díky mrazu a zasněžováni to snad půjde tento víkend. Děkujeme
Jan Hanuš 23. leden 2018, 21:16:26
Proč o vikendu v neděli-když je konečně nasněženo nemáte vlek v provozu?! Nechapu..
Davidův mlýn 1. říjen 2017, 22:01:04
Dobrý den Cyrile, dnes se roztrhl pytel s pochvalami,což neomrzí a děkujeme za pochvalu, kterou vyřídíme naší obsluze i Vaší návštěvu u nás na mlýně. Díky, pěkný podzim a pokud nás navštívíte opět do konce března máme Řízkománii s možnostmi výhry Vaší útraty.
Cyril Novotný 1. říjen 2017, 21:22:11
Dobrý den, v pátek jsme navštívili vaší restauraci Vážka. Opravdu jsme se báli po tom, co jsme se dočetli v recenzích. I přez viditelný nedostatek personálu jsme byli obslouzeni bez jakéhokoliv zdržení, problému či nejasnosti. Slečna byla velmi usměvavá a ochotná. Bez jakéhokoliv problému obsloužila našeho kamaráda v angličtině, a ani jsme se nemuseli angažovat my, jak je to všude jinde. Pějeme na Vás chválu a brzy se vrátíme. Děkujeme
Davidův mlýn 1. říjen 2017, 19:56:26
Dobrý den Pavle, díky za Vaší návštěvu u nás i pochvalnou recenzi na naše služby i jídlo. Budeme se snažit Vás potěšit i při Vašich dalších návštěvách. Pěkné Babí léto Vám i Vašim blízkým z Davidova mlýna.
Pavel Azur 1. říjen 2017, 08:15:16
Dobrý den, včera jsme s rodinou podnikli oběd v Davidovem mlyne. Vzhledem k úrovni gastronomie i ve vzdálenější okolí jsem neměl žádné očekávání. Navíc po přečtení pár recenzi jsem se možná i trochu obával. Teď už vím že obavy byly zbytečné. Kuchyně naprosto bezchybná (v poměru cena-výkon), obsluha všímava, ochotná, usměvavá. Okolí úžasné. Přeji Vám hodně spokojených hostů... Mě včerejší kroky k Vám nebyly poslední a těším se na další návštěvu.
Davidův mlýn 5. září 2017, 19:26:50
Dobrý den Otto, díky za pochvalu,i když s drobným zpožděním, ale i tak potěší a určitě Vás rádi na mlýně zase uvítáme pokud se rozhodnete strávit část léta u nás na mlýně. Davidův mlýn
Otto Pokorný s městyse Litultovice u Opavy. 5. září 2017, 15:19:09
Letos jsem po prvé absolvoval letní táborovou dovolenou se združením Eliška-Rotary Opava začátkém měsíce července tohoto roku.Byl jsem skutečně velice moc přímo jenom spokojení.Skutečně to vřelé jenom moc doporučují stravít několik dní takovou skvélou letní dovolenou.
Davidův mlýn 28. srpen 2017, 14:31:11
Dobrý den Petro, předem díky za Vaše opakované návštěvy a slova chvály na náš areál. Nedostatky ,které vypichujete bych odsouhlasil , tam opravdu někdy bojujeme s nedostatkem kvalifikovaného personálu. Co se kuchyně týče je to jistě Vaše svaté právo na subjektivní hodnocení,ale podprůměrnou bych jí určitě nenazval, pokud ovšem nesrovnáváte s restauracemi jiné cenové kategorie. Písek je v pískovišti jeden rok a díky za Váš zákaznický náhled - na jaře ho vyměníme za nový a budeme se těšit na Vaší další návštěvy u nás. Věřím,že i u Vás převládají kladné dojmy nad těmi drobnými nedokonalostmi . Díky-krásný zbytek léta.
Petra 27. srpen 2017, 21:47:38
Dobrý den, navštívili jsme Davidův mlýn již několikrát. Vždy nás, ale i naše přátele něco zarazí: obsluha dezorientovaná, servírek a číšníků jako myší, zmateně pobíhají a pletou objednávky. Kuchyně na dnešní poměry podprůměrná. Písek v pískovišti tam je asi od počátku stejný. To už snad ani písek není, nehledě na hygienu. Když už je problém sehnat kvalitní personál, tak nový písek by takový problém být nemusel. Je to škoda, okolí krásné, myšlenka krásná, skořápka taky, ale vnitřek chybí. Konkurence široko daleko není, a tak to pořád nějak funguje.
Davidův mlýn 31. červenec 2017, 19:39:50
Dobrý den Lucie, děkujeme za Vaši návštěvu u nás a jsme rádi,že Vám výlet vyšel i po gastronomické stránce. Pochvalu do kuchyně i personálu jsme předali a věřím, že se nám bude dařit i nadále vycházet hostům vstříc tak jako se to povedlo u Vás. Pěkný zbytek léta. Davidův mlýn.
Lucie M. 31. červenec 2017, 19:26:55
Dobrý den, už dlouhá léta jezdíme kolem Vašeho areálu, a teprve až tuto sobotu jsme se zde zastavili ochutnat zdejší kuchyni. Musím přiznat, že po některých ohlasech jsme se trochu obávali kvality jídla i obsluhy. Nakonec jsme se najedli ve venkovní restauraci Bar a Grill (omlouvám se, pokud název není správný). Na doporučení sice mladé, ale velmi příjemné,ochotné a profesionální slečny servírky jsme si s přítelem objednali pstruha na medu s koprem a pstruha na česneku. Stejně jako nám velmi dobře poradila velmi chutné pstruhy, které jsme ještě navíc v plné restauraci dostali na stůl opravdu rychle, stejně tak doporučila i výborné pivo Mlynář, které nás také uchvátilo. Moc Vám tedy děkujeme za příjemný oběd. Vaše jídlo bylo výborné a stejně tak i Vaše obsluha, minimálně tedy "naše" slečna servírka. Všem doporučíme a rádi se k Vám brzy vrátíme!
Davidův mlýn 10. červenec 2017, 13:12:34
Dobrý den pane Kroupo, díky za Váš podnět i návštěvu našeho areálu. Sobota byla určitě vzhledem k mimořádné události výjimečně hektická a přesně jak píšete zasahovali zde tři hasičské sbory k likvidaci hořící plynové bomby. Jsme rádi , že vše dobře dopadlo a nikdo z návštěvníků nebyl zraněn a ani škody nejsou příliš veliké a ihned byl plně obnoven náš provoz. Nicméně o nemožnosti opustit náš areál nám není nic známo a nevíme v jaké souvislosti o tom píšete a co konkrétně Vám takovouto nemožnost od nás odjet způsobilo. I přes to, že se Vám u nás nelíbilo ,na rozdíl od drtivé většiny ostatních návštěvníků, děkujeme za Vaší návštěvu. Pěkné léto. Davidův mlýn
Petr Kroupa 10. červenec 2017, 11:58:44
Dobrý den, v sobotu jsme s rodinou poprvé navštívili "Davidův Mlýn" a musím říci, že takový chaos jsem dlouho v žádné restauraci ani okolních aktivitách nezažil, nutně podoktnout, že tomu řádně přispívala zdejší obsluha, svatba, která v restauraci byla a také problém s plynovou bombou na grilu, kdy zde byly poslány 3 hasičské sbory a nemožnost opustit areál. Celý tento areál nejen mě vybízel k tomu, že jsem si připadal jako v Jiříkovo vidění a maximalizace zisků pro pana majitele za vším co zde nabízí. Na vyhlášenost dané lokalizace jsme se těšili, ale bohužel realita byla jiná a jsem si jist, že zde dlouho nepojedeme, jestli vůbec.
Davidův mlýn 8. červen 2017, 17:36:31
Dobrý den Petře, díky za Vaší návštěvu i vzkaz a částečnou pochvalu. Nicméně neuvádíte datum či restauraci ,v které se Vám ta záměna přihodila a okolnost,kterou popisujete je také značně absurdní. Nepodařilo se zjistit konkrétní osobu, jenž popisujete. Ani nevím zda byla sjednána náprava či to bylo pivo čepované či lahvové, nicméně se jménem Davidova mlýna omlouvám za toto nedopatření se záměnou piva . pokud by jste specifikoval datum pokusíme se zjistit i zda nedošlo k indispozici personálu, kterou uvádíte,ale která se nám zdá vysoce nepravděpodobná..
Petr M. 6. červen 2017, 21:20:04
Restaurace super, i když jsme seděli venku, prostředí krása, jídlo výborné, i když lehce přesolené, ale každý má jiný vkus, což beru, nebylo to nic hrozného. Každopádně, hotel vašich kvalit by měl mít i kvalitní obsluhu, což nemůžu pochválit, vzhledem k tomu, že mě obsluhovala neučesaná dáma, která byla pod vlivem alkoholu, nevím zda byla zmatená, či tak opilá, ale místo nealka piva jsem dostal Alkoholické!!! Což je pro mě, jako řidiče naprosto nepřípustné.