„Trochu jiná dovolená”

Aktuální teplota:

Sjezdy řeky Moravice

Sjezdy řeky Moravice

Davidův mlýn, řeka, ryby, příroda a vodáci patří neodmyslitelně k sobě. Pohoda na vodě i po splutí řeky – to může být představa bezstarostného víkendu uprostřed přírody a vodáckého národa.

Sjezd Moravice začíná a končí u nás

Užijte si sjezd řeky Moravice s prvotřídním zázemím Davidova mlýna.

Nabízíme vám pohodlný nástup na řeku, ubytování, stravování v našich restauracích Vážka a Bar&Grill,  umístění a vysušení vaší vodácké výzbroje a výstroje, parkování vozidel zdarma na parkovišti Davidova mlýna (pro ubytované je parkování přímo na uzavřeném dvoře areálu).

Vyhřátí v sauně, posezení v grillšopě s grilem a samoobslužným barem,v restauraci nebo na terase s výhledem na rybníky a řeku, chytání ryb a parta kamarádů jistě přispěje k dobré náladě.

Termíny vodáckých akcí na řece Moravici pro rok 2018

  • 7. – 8. 4. Otevření a sjezd Moravice ( z Kružberka)  

  • 25. – 27. 5. Májová Moravice (z Kružberka)

  • 9. - 10. 6. Moravice – letní kanoistickésjezdy (z Podhradí)

  • 28. – 29. 7. Moravice - letní kanoistické sjezdy (z Podhradí)

  • 18. – 19. 8. Moravice - letní kanoistické sjezdy (z Podhradí)

  • 22. – 23. 9. Rozloučení s Moravicí ( z Kružberka)

Potvrzení odtoku z nádrží vydá Povodí Odry 14 dní předem dle aktuální hydrologické situace.
Odtok vody z nádrží od 8:00 do 12:00.

 

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás na telefonu +420 552 308 389 (recepce).

Koryto řeky bude v době vodáckých sjezdů plné vody, protože ji po oba dny bude vypouštět přehradní nádrž Kružberk. Plavba na rychlých peřejkách v lesních úsecích a mezi loukami s obtížností ZW – WW 1 vede krajinou přírodního parku Moravice v údolí Vítkovské vrchoviny velmi krásnou Anninou dolinou, kolem Větřkovického a Albrechtického mlýna do Hradce nad Moravicí. Tady hranice přírodního parku končí, ale ještě v dalším úseku do Branky nebo až do Opavy Kylešovic je řeka velmi pěkná. Krásný popis řeky vám nabídne také vodácky průvodce řek MS kraje.

I my bychom chtěli přispět k tomu, aby to pohoda mohla být. Jak? Chtěli bychom vám nabídnout zázemí ve zrekonstruovaném Davidově mlýně v době sjezdů řeky Moravice.

Půjčovna lodí a vodáckého vybavení

Nemáte vlastní vybavení na vodu? Můžete si ho půjčit.

Campanula - půjčovnaSlužbou pro všechny vodáky a horáky je půjčovna vybavení Slouží jak vodákům a turistům příležitostným, tak expertům, kteří si chtějí vyzkoušet něco nového. Jako doplňkové služby nabízíme online objednaní materiálu, jeho dopravu a přípravu, nebo zorganizování kompletní vodácké akce pro skupiny, školy a firmy.
Více informací najdete na www.campanulapujcovna.cz

Outdoor and ColoursDalší skvělá půjčovna plná barevných lodí a vybavení pro vodáctví. Navíc můžete využít ještě lepších instruktorů, kteří vaší firmě nebo partě připraví program na celý den plný soutěží, zábavy. Zaručeně to bude i na suchu a se smíchem. S barevným týmem to totiž není jen o sjezdu řeky!
Více informací najdete na stránkách Outdoor and Colours

Půjčovna lodí a vodáckého vybavení CVAKPůjčovna lodí a vodáckého vybavení CVAK Vodácký klub a pujčovna pro malé i velké, pro vodáky začátečníky i ostřílené mořské vlky. Nabízíme vodácké služby jako: půjčovna, dovoz materiálu i osob, instruktoři atd... vše záleží na vzájemné domluvě. Užijte si vaši dovolenou naplno :) 

Chcete se dozvědět více?

Máte-li zájem o bližší informace k tématu "Sjezdy řeky Moravice", kontaktujte nás.
Vyplňte prosím pole Váš dotaz a chcete-li od nás obdržet odpověď tak také Email.