Ubytování v apartmánech a pokojích Keramická dílna Lanové centrum Rybolov Rybářkská bašta Sauny a masáže

Pobytové balíčky na mlýně

Davidův mlýn je ideálním místem pro dny plné odpočinku, relaxace, zábavy, aktivit i pasivit, poučení i duševního rozvoje. Připraveny jsou pro vás tematicky zaměřené pobytové balíčky, ze kterých si jistě každý vybere to, co se mu líbí.

Tradiční Velikonoce na mlýně
Tradiční Velikonoce na mlýněChcete si užít jara uprostřed klidné a malebné přírody? Přijeďte strávit Velikonoce s příchutí lidových tradic do Davidova mlýna.
Májový pobyt
Májový pobytJaro je v plném proudu, vše se probouzí k životu. Přijeďte k nám načerpat novou energii a odpočinout si uprostřed rozkvetlé přírody.
Pilates s Jolanou Silonovou
Pilates s Jolanou SilonovouPrvní májové dny cvičit, relaxovat a odpočívat? Proč ne v Davidově mlýně s profi cvičitelkou Jolanou Silonovou? Pravidelné cvičení pilates pomáhá vybudovat pružné a pevné tělo, předchází bolestem páteře a kloubů.
Jarní víkend s power jógou
Jarní víkend s power jógou
Fitness víkend
Fitness víkendDodej energii svému tělu! Zažij víkend plný pohybu a relaxace v nádherném prostředí Davidova mlýna v kolektivu sportovně nadšených lidí.
Keramické kurzy
Keramické kurzyPobyty jsou určeny jak pro dospělé, tak i děti. Základní techniky se naučí každý. Odměnou Vám bude krásný pocit z toho, co vaše ruce dovedou. A co teprve, až někomu věnujete vlastnoručně vyrobený dárek.
Drátenický kurz
Drátenický kurzDrátování je relax a zábava! Přijeďte si obojí užít do Davidova mlýna! Drátenictví se řadí k tradičním lidovým řemeslům, jeho soudobá podoba vznikla na Slovensku v 17. století a odtud se šířila do celého světa.
Pobyty pro seniory
Pobyty pro senioryOdpočiňte si uprostřed krásné přírody v okolí Davidova mlýna, která přímo zve k vycházkám v okolních lesích. Věnujte se jen a pouze sobě. Zavřete dveře za starostmi a načerpejte energii do dalších dnů.
Prázdninová dovolená s dětmi zdarma
Prázdninová dovolená s dětmi zdarmaDěti do 15 let zdarma a 1 noc pro všechny zdarma navíc! Ano, tento pobyt si můžete prodloužit o jeden den, pokud přijedete již v neděli!
Klub malých mlynářů
Klub malých mlynářůUbytovaným rodinám s dětmi, nabízíme možnost, zařadit jejich ratolesti do Klubu malých mlynářů. Čeká zde na ně pestrý program, plný zábavných aktivit.
Dny plné odpočinku
Dny plné odpočinkuNechte si cuchat vlasy čerstvým povětřím. Zhluboka dýchejte provoněný čistý vzduch. Poddejte se rukám maséra, uvolněte své tělo v sauně. Projeďte se na kole, ochutnejte minerální vodu z blízkých Jánských koupelí. Krajina odpočinku se na Vás těší
Romantický pobyt
Romantický pobyt Dárek pro zamilované, novomanžele i dlouholeté partnery.

Chcete se dozvědět více?

Máte-li zájem o bližší informace k tématu Pobytové balíčky na mlýně, kontaktujte nás.
Vyplňte prosím pole "Váš dotaz" a chcete-li od nás obdržet odpověď tak také "Email".

REZERVOVAT UBYTOVÁNÍ Ceník ubytování a služeb 2014

Dárkové poukazy

Obchod s keramikou

Týden slezské kuchyně

Víkendy na mlýně

Aktuality

Mše svatá
14. duben 2014
O velikonočním pondělí 21. 4. 2014 v 10.00 se mše svatá uskuteční mimořádně také v kostele apoštolů sv. Petra a Pavla v Kružberku.
Keramická dílna opět v provozu
10. duben 2014

Provoz v keramické dílně po zimní přestávce zahájíme o Velikonocích 19.- 21. 4., kdy bude dílna otevřena pro veřejnost i hotelové hosty do 10.00 do 16.00 h.  

Lanové centrum otevřeno !
25. březen 2014
Od 29. března 2014 je opět v provozu lanové centrum, a to každou sobotu a neděli od 10.00 h.  

Příjmáme platební karty

VISA VISA electron MasterCard Maestro

Sphere cardLyoness
Česká spořitelna - Program Partner Davidův mlýn*** Superior Cyklisté vítáni
Asociace hotelů a restaurací České republiky

Doporučujeme

 
Created: Exaltor - grafika, webdesign, reklama