Ubytování v apartmánech a pokojích Keramická dílna Lanové centrum Rybolov Rybářkská bašta Sauny a masáže

Pobytové balíčky na mlýně

Davidův mlýn je ideálním místem pro dny plné odpočinku, relaxace, zábavy, aktivit i pasivit, poučení i duševního rozvoje. Připraveny jsou pro vás tematicky zaměřené pobytové balíčky, ze kterých si jistě každý vybere to, co se mu líbí.

Májový pobyt
Májový pobytJaro je v plném proudu, vše se probouzí k životu. Přijeďte k nám načerpat novou energii a odpočinout si uprostřed rozkvetlé přírody.
Jarní víkend s power jógou
Jarní víkend s power jógou
Fitness víkend
Fitness víkendDodej energii svému tělu! Zažij víkend plný pohybu a relaxace v nádherném prostředí Davidova mlýna v kolektivu sportovně nadšených lidí.
Keramické kurzy
Keramické kurzyPobyty jsou určeny jak pro dospělé, tak i děti. Základní techniky se naučí každý. Odměnou Vám bude krásný pocit z toho, co vaše ruce dovedou. A co teprve, až někomu věnujete vlastnoručně vyrobený dárek.
Drátenický kurz
Drátenický kurzDrátování je relax a zábava! Přijeďte si obojí užít do Davidova mlýna! Drátenictví se řadí k tradičním lidovým řemeslům, jeho soudobá podoba vznikla na Slovensku v 17. století a odtud se šířila do celého světa.
Pobyty pro seniory
Pobyty pro senioryOdpočiňte si uprostřed krásné přírody v okolí Davidova mlýna, která přímo zve k vycházkám v okolních lesích. Věnujte se jen a pouze sobě. Zavřete dveře za starostmi a načerpejte energii do dalších dnů.
Prázdninová dovolená s dětmi zdarma
Prázdninová dovolená s dětmi zdarmaDěti do 15 let zdarma a 1 noc pro všechny zdarma navíc! Ano, tento pobyt si můžete prodloužit o jeden den, pokud přijedete již v neděli!
Klub malých mlynářů
Klub malých mlynářůUbytovaným rodinám s dětmi, nabízíme možnost, zařadit jejich ratolesti do Klubu malých mlynářů. Čeká zde na ně pestrý program, plný zábavných aktivit.
Dny plné odpočinku
Dny plné odpočinkuNechte si cuchat vlasy čerstvým povětřím. Zhluboka dýchejte provoněný čistý vzduch. Poddejte se rukám maséra, uvolněte své tělo v sauně. Projeďte se na kole, ochutnejte minerální vodu z blízkých Jánských koupelí. Krajina odpočinku se na Vás těší
Romantický pobyt
Romantický pobyt Dárek pro zamilované, novomanžele i dlouholeté partnery.

Chcete se dozvědět více?

Máte-li zájem o bližší informace k tématu Pobytové balíčky na mlýně, kontaktujte nás.
Vyplňte prosím pole "Váš dotaz" a chcete-li od nás obdržet odpověď tak také "Email".

Předchozí stránka: Svatební hostiny, rodinné oslavy
Následující stránka: Májový pobyt

REZERVOVAT UBYTOVÁNÍ Ceník ubytování a služeb 2014

Dárkové poukazy

Obchod s keramikou

Golfový turnaj - 3.5.2014

Víkendy na mlýně

Aktuality

Májový golfový turnaj
24. duben 2014
Zveme vás na 1. ročník májového golfového turnaje v Davidově mlýně, který se koná v sobotu 3. 5. 2014. Na osmnáctijamkovém puttingovém hřišti s umělovou trávou věrně imitující golfové greeny si můžete vyzkoušet své golfové dovednosti a poměřit se ostatními.
Provozní doba ve dnech květnových státních svátků
23. duben 2014
Areál Davidův mlýn bude v době státních svátků 1.5. a 8.5. 2014 otevřen jako o víkendu.
Keramická dílna opět v provozu
10. duben 2014

Po zimní přestávce jsme o Velikonocích zahájili provoz keramické dílny, která bude otevřena až do letních prázdnin každou sobotu od 10.00 do 18.00 h., v neděli do 16.00 h. O státních svátcích 1. až 8. května2014 jako v neděli.  

Příjmáme platební karty

VISA VISA electron MasterCard Maestro

Sphere cardLyoness
Česká spořitelna - Program Partner Davidův mlýn*** Superior Cyklisté vítáni
Asociace hotelů a restaurací České republiky Kudy z nudy

Doporučujeme

 
Created: Exaltor - grafika, webdesign, reklama